Aleš Petrovič

ales.petrovic@atletski-klub-ptuj.si

Aleš Petrovič, rojen 1975, se z različnimi športi ukvarja že od otroštva. Po izobrazbi je elektro in strojni tehnik. Izmed športov se je še posebej navdušil nad kraljico športa – atletiko, zato se je leta 2019 odločil opraviti izpit za trenerja atletike.V letu 2020 je le–tega  uspešno opravil ter pridobil naziv strokovni delavec 1 – športno treniranje – atletika. V klubu deluje tudi kot član upravnega odbora, kjer s svojimi idejami pomaga graditi in ustvarjati še boljši klub.

Njegov cilj v Atletskem klubu Ptuj je privabiti in navdušiti za atletiko čim več osnovnošolcev. Otrokom želi prikazati atletiko kot zabaven, sproščujoč, družaben in igriv šport na eni strani ter ga na drugi strani tehnično dovršit.