V mesecu decembru 2019 sem se odpravila s skupino atletov iz Atletskega društva Mass Ljubljana ter Atletskega društva Slovenska Bistrica na 14 dnevne zimske priprave na Tenerife na Kanarskih otokih.

4. decembra smo s kombijem odrinili do Dunaja, tam pa z letalom do Tenerifov, kjer smo po letu dolgem 5 ur pristali na sočnih Tenerifih. Nastanjeni smo bili v mestu Playa de Americas v hotelu Zentral Center, le dobrih 5 min hoje do stadiona.

Večino treningov sem opravila pod vodstvom trenerja iz Ljubljane, Matijom Šestakom. Občutki na treningu so bili zelo dobri, čeprav bo potrebno popraviti še nekaj stvari. Temperature so se gibale okrog 22-23 stopinj, zato je bilo vreme za trening odlično. Imeli smo jutranji in popoldanski trening. Ko pa smo bili prosti smo šli na sprehod po mestu ali odšli na plažo. Večerne ure smo izkoristili za druženje ob družabnih igrah.

Dva tedna sta veliko prehitro minila. Domov sem se vračala s čudovitimi spomini in polno energije za prihajajočo sezono.

Maja Bedrač